ALTIN EMLAK AŞ-TÜRKİYE GENELİNDE HİZMETİNİZDEYİZ..


HABERLER

TSE Hizmette Yeterlilik Belgesi Altın Şirketler Grubu, kurumsal standartları Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylanmış ilk emlak kuruluşudur.
UFRAD Teşekkür Belgesi UFRAD Franchising Derneği tarafından 10-13 Aralık 2009 tarihleri arasında düzenlenen UFRAD 18. Franchising Fuarına katılımlarınızdan ve markalaşmanın gücüne katkılarınızdan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
AGDEM Üyeliği Amacımız hizmette kalite, paylaşımda adalet duygusunu yüceltmek, mesleki bilgi ve birikimlerimizi çağdaş bir ortamda paylaşıma açmak modern değerler doğrultusunda etik çerçeveden sapmadan güçlü bir emlak dünyası oluşturmak üzere yeni açılımlar yapmaktır.
MARKA TESCİL BELGESİ ALTIN EMLAKın markası logosu ve ismiyle Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir.
ALTIN EMLAK TÜRKİYE TEMSİLCİLİKLER TOPLANTISI Tarih : 31.10.2011 Bütün ALTIN EMLAK AİLESİni bir araya getiren ALTIN EMLAK Türkiye Temsilcilikler Toplantımızın bir yenisi daha 29.10.2011 Cumartesi günü Taksimde bulunan Gönen Otelde başarıyla gerçekleştirilmiştir. Toplantımızda eğitim veren Yıldız Üniversitesi Eski Öğretim Üyesi ve Büyükşehir Belediyesinin İlk İmar Dairesi Başkanı Yüksek Mimar Veli ÖZTÜRKe ve hassasiyetle katılım gösteren Temsilcilerimize teşekkür ediyoruz.
Emlaklar > EMLAK > SEFAKÖY BAĞLAR CADDESİ SATILIK DAİRE
İlan Tarihi
10.11.2011
İlan Başlığı
SEFAKÖY BAĞLAR CADDESİ SATILIK DAİRE
İl / İlçe / Semt
İstanbul / Küçükçekmece / SEFAKÖY
Emlak Türü
Satılık
Emlak Tipi
Daire
Oda Sayısı
3
Tapu Şekli
Hisseli Tapı
Isınma Sistemi
Doğalgaz
Metrekare
150
Fiyat
135.000 TL
Açıklama
SEFAKÖY KEMALPAŞA MAHALLESİ BAĞLAR CADDESİ KOSOVA SOK ÜÇLER AP NO:1 D:3 5 KATLI BİNANIN 1 KATI 150 M2 3 ODA 1 SOLON ODALAR PARKE ÇELİK KAPILI CAMLAR PİMAPEN ÜÇ CEPHEDE AÇIK OTAPARK VAR SPOT LAMBALI KARTONPİYERLİ BANYO MUTFAK AFYON MERMERİ BALKON
Diğer Özellikler
Asansör, Balkon, Çelik Kapı
©2009-2015 ALTIN EMLAK AŞ Dodeweb üyesidir